לקוחות יקרים, האתר החדש שלנו נמצא בתהליך הקמה, ייתכנו שינויים ועדכונים. נשמח לראותכם בקרוב!
שלום לכם

אני כפיר אסייג

יזם, מנטור וסוחר בשוק ההון. 
המטרה שלי היא ללמד ולעזור לכמה שיותר אנשים להגיע ליעדים הפיננסיים שלהם באמצעות מסחר והשקעות.
תנו לי לשתף אתכם בסיפור שלי בקצרה

הוא מתחיל בכדורסל

מגיל 6 הייתה לי מטרה אחת: להמשיך את החלום של אבי שנקטע בשל פציעות ולהיות שחקן כדורסל מקצועי. דווקא כשהכל התחיל להתחבר והקריירה תפסה כיוון, לצערי (זה לפחות מה שחשבתי אז) גם אני עברתי סדרה של פציעות קשות שאילצו אותי לחשוב על מקצוע אחר להתפרנס ממנו.

כאחד שמעולם לא הסתדר עם מסגרות לימודיות, ידעתי שאני חייב להתמקד בתחום שמושך אותי, תחום שאפשר להצליח בו בגדול והכי חשוב - תחום שאהנה ללמוד לבד. 

ממשיך לשוק ההון

כפיר אסייג שוק ההון
החיבור לשוק ההון היה טבעי וענה על כל הפרמטרים, ובזכות הרבה עבודה קשה ולא מעט הקרבה, פיתחתי אינספור אסטרטגיות רווחיות ומוכחות, פיתוחים שהגיעו לשיא עם הכניסה שלי לשוק המסחר הרובוטי.

Simba Trading

כפיר אסייג - Simba Trading
אחרי שנים של הצלחה ויציבות, החלטתי להעביר את הידע שצברתי ועד כה אלפי סטודנטים מרחבי העולם נהנים מהכנסה נוספת (ועבור חלקם אפילו עיקרית) משוק ההון.

והגענו להיום..

כפיר אסייג - השקעות ומסחר בשוק ההון
היום אני נרגש להביא את כישוריי וניסיוני לישראל ולהשפיע על חייכם באמצעות תכניות ההכשרה שלי ללימודי שוק ההון. מצפה לראות אתכם מתחילים לדאוג לעתידכם עם אחד המסלולים שלי :)
בואו ללמוד להרוויח

צרו קשר בדרך הנוחה לכם

info@kfirassayag.co.il

השאירו פרטים בטופס..

  בואו לגלות עוד

  הצטרפו אליי!

  הכניסו כתובת מייל והתחילו להרוויח!

   בניית אתר וקידום בגוגל - פרוזיטיב שיווק
   צריכים עזרה?
   Scan the code
   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן