לקוחות יקרים, האתר החדש שלנו נמצא בתהליך הקמה, ייתכנו שינויים ועדכונים. נשמח לראותכם בקרוב!
טאקאשי קוטגאווה מסחר יומי

150 מיליון דולר מחדר השינה

טאקאשי קוטגאווה: אגדת המסחר היומי מיפן

טאקאשי קוטגאווה (המכונה גם B.N.F) הוא סוחר יומי אגדי שהפך 13,000 דולר ליותר מ-150 מיליון בכמה שנים בלבד. את כל זה הוא עשה מחדר השינה שלו, מה שהפך אותו לאחד הסוחרים העצמאיים העשירים בעולם.

קוטגאווה נולד ביפן בשנת 1978. הוא החל להתעניין במסחר בשוק ההון בגיל צעיר, והחל לסחור בתחילת שנות ה-2000. הוא התחיל עם סכום קטן של 13,000 דולר, אך הצליח להגדיל את הונו בצורה דרמטית במהירות.

BNF פיתח אסטרטגיות מסחר ייחודיות משלו, המבוססות על ניתוח טכני ועל פסיכולוגיה של המסחר. הוא התמקד בזיהוי מגמות בשוק, והשתמש במספר טכניקות כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה שלו.

קוטגאווה הפך לסוחר מצליח מאוד, והוא החל לתת ראיונות על אסטרטגיות המסחר שלו, מה שהפך אותו לדמות מוכרת בעולם המסחר היומי.

הוא דוגמה מעוררת השראה לסוחרים רבים ברחבי העולם. הוא הוכיח שעם עבודה קשה, התמדה ואסטרטגיות מסחר יעילות, ניתן להצליח במסחר היומי גם עם סכום כסף קטן.

אסטרטגיות המסחר של טאקאשי קוטגאווה

קוטגאווה פיתח מספר אסטרטגיות מסחר ייחודיות משלו. אחת האסטרטגיות המפורסמות ביותר שלו היא אסטרטגיית "המגמה החזקה". אסטרטגיה זו מתמקדת בזיהוי מגמות בשוק, ומשתמשת במספר טכניקות כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה.

קוטגאווה גם השתמש באסטרטגיות מסחר אחרות, אחת מהן נקראת "אסטרטגיית התנודות". אסטרטגיה זו מבוססת גם היא על ניתוח טכני, ונועדה לעזור לסוחרים לזהות הזדמנויות רווחיות בשוק.

לקחת השראה מהגדול מכולם

לאורך השנים, עשיתי את כל המאמצים כדי להתחקות אחרי אסטרטגיות המסחר של BNF ולשמחתי, למדתי את הטכניקות שלו לעומקן ולרוחבן.

אז אם אתם מעוניינים ללמוד עוד על אסטרטגיות המסחר של טאקאשי קוטגאווה, אני מזמין אתכם לצפות בשידורי המסחר היומי בלייב שלי. אני משתף את הידע והניסיון שלי עם הצופים, ומראה כיצד אני מיישם את אסטרטגיות המסחר של קוטגאווה בשוק האמיתי.

בואו לגלות עוד

הצטרפו אליי!

הכניסו כתובת מייל והתחילו להרוויח!

    בניית אתר וקידום בגוגל - פרוזיטיב שיווק
    צריכים עזרה?
    Scan the code
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן